Çat Belediye Başkanlığı

Çat Belediyesi hizmet filosunu genişletiyor

İlçemizden Haberler

Çat Belediyesi hizmet filosunu genişletiyor

Belediyemizin araç filosuna kazandırılan altı beton mikseri, iki beton pompası ve iki forklift iş makinaları için, Çat Müftümüz Sayın Sebahattin EERDOĞAN tarafından yapılan dua ve hep birlikte getirilen tekbirin ardından kurbanlıklar belediyemiz personeli tarafından kesildi.
Çat Belediyesi beton santrali, bims ve kilit parke imalat fabrikamızda düzenlenen programa; Çat Kaymakamımız Sayın Mustafa KARALİ, Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar , Çat İlçe Müftümüz Sayın Sabahattin ERDOĞAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, birim müdürlerimiz ve Belediye personelimiz katıldı.
İs makinalarımız Belediyemize ve İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimize kazasız belasız çalışmalar diyoruz.KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

O şanlı direniş ruhumuzda yaşamaya devam ediyor...


O şanlı direniş ruhumuzda yaşamaya devam ediyor...
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.
#ÇatBelediyesi
#15Temmuz

 

DEVAMI

Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar, Tuzluca mahallemizde TOKİ ve AFAD işbirliği ile yapılan konutlarda incelemelerde bulundu.

Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar, Erzurum İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Selahattin Karsli, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Tuzluca Mahalle Muhtarımız Sayın Özcan Kurt  ile birlikte, yapımı devam eden Tuzluca mahallemizde Toplu Konut İdaresi ve AFAD işbirliği ile yapılan konutlarda incelemelerde bulundu.DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

Videolar