Çat Belediye Başkanlığı

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ÖRNEĞİ

İlçemizden Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ÖRNEĞİ

Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, köy, köy, mahalle mahalle, ev ev dolaşıyor.

Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar geçtimiz gün muhtarlarla yaptığı istişare toplantıları sonrasında, köy ve mahallelerin sorunlarını yerinde incelemek için sahaya indi. 

Yavi ve Yarmak mahallelerini ziyaret eden Başkan Yaşar, vatandaşlarla sohbet etti, evlerine konuk oldu. 

"Gecemiz gündüzümüz, Çat'ta yaşayan hemşerilerimize daha iyiyi sunmak için gayret etmekle geçiyor" diyen Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar; " Cumhurbaşkanımız, Liderimizimin bizlere çizmiş olduğu belediyecilik vizyonunun temelinde ' gönül belediyeciliği var'. Bizde hizmet ederken bu ilkeye dikkat ediyoruz. Muhtarlarımızdan köy ve mahallelerimizde yapılması gereken hizmetleri istişare etmiştik. Şimdide bize aktarılanları yerinde görmek ve hemşerilerimizle hasbihal etmek için sahadayız. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın çizmiş olduğu ilkelerimiz var. İşin özü, mütevazılık, samimiyet, gayret ve çaba.  Bizler AK Partili Belediyeler olarak, Hizmet Belediyeciliği ile gönül belediyeciliğini harmanlamak zorundayız. Hizmet belediyeciliği; vatandaşın beklentisi olan rutin hizmetleri yerine getirmek, çöpünü almak, yolunu kaldırımını yapmak, alt yapısını suyunu ulaştırmak, Gönül belediyeciliği ise vatandaşa dokunabilmek, onun sevincine ve mutluluğuna, hüznüne ortak olmaktır.  

Bu doğrultuda her zaman hemşerilerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Belediyemizin kapıları sonuna kadar vatandaşımıza açık, Bizlerde bulduğumuz her fırsatta kendilerinin ayağına gidip, dertlerini sıkıntıları dinliyoruz. Gücümüz yettiğince kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşımız gösterdiği teveccüh de bizleri ziyadesiyle memnun ediyor" dedi... 


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

O şanlı direniş ruhumuzda yaşamaya devam ediyor...


O şanlı direniş ruhumuzda yaşamaya devam ediyor...
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.
#ÇatBelediyesi
#15Temmuz

 

DEVAMI

Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar, Tuzluca mahallemizde TOKİ ve AFAD işbirliği ile yapılan konutlarda incelemelerde bulundu.

Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar, Erzurum İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Selahattin Karsli, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Tuzluca Mahalle Muhtarımız Sayın Özcan Kurt  ile birlikte, yapımı devam eden Tuzluca mahallemizde Toplu Konut İdaresi ve AFAD işbirliği ile yapılan konutlarda incelemelerde bulundu.

 

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

Videolar