Çat Belediye Başkanlığı

2020 yılında hayata geçen ve 2021 yılında hayata geçirmeyi planladığımız projeler hakkında Milletvekillerimize brifing verdi.

Belediyemizden Haberler

2020 yılında hayata geçen ve 2021 yılında hayata geçirmeyi planladığımız projeler hakkında Milletvekillerimize brifing verdi.

Çat Belediye Başkanımız Sayın Melik YAŞAR, AK Parti Çat İlçe Başkanımız Sayın Muhammet Emin IŞIK ile birlikte Erzurum Milletvekillerimiz Sayın İbrahim AYDEMİR ve Sayın Zehra TAŞKESENLİOĞLU BAN’la bir araya
gelerek,2020 yılında hayata geçen ve 2021 yılında hayata geçirmeyi planladığımız projeler hakkında birfing verdi.
???? TBMM

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar‘ın girişimleriyle yürütülen Lavanta Projemize, DAP İdaresi’nden destek sağlandı.

Belediye Başkanımız Sayın Melik Yaşar‘ın girişimleriyle yürütülen Lavanta Projemize, DAP İdaresi’nden destek sağlandı. İnşallah hasadını da birlikte yapacağız. İlçemizin geçim kaynağı olacak ve ilçemize değer katacak. Protokolle, bina yapımı ve çapa, dikim ile biçim makinaları desteği DAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından sağlanacak.Projemize destek ve katkılarından ötürü DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen, Çat Kaymakamı Sayın Mustafa Karali ‘ye teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.
https://www.erzurumyenikusak.com.tr/cat-ta-lavanta-uretimi-icin-protokol_2564.html

DEVAMI

Karla mücadele timlerimizin kar mesaisi devam ediyor.

Yoğun kar yağışının sürdüğü İlçemizde karla mücadele timlerimizin kar mesaisi devam ediyor. Kaldırım ve yol temizleme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz olası tüm olumsuzluklara karşı 7/24 çalışmak üzere görevinin başındalar.
‘’ Çat için bahane üreten değil, çözüm üreten belediyecilik’’


 

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

Videolar

Bursa escort